AKTUALIZACE 19. 7. 2022

Rozšíření útulku pro opuštěná a týraná zvířata - konečně se po dvou letech začalo něco dít. S úžasným projektantem panem Miroslavem Packanem jsme dali dohromady podobu naší krásky a vznikl projekt na budovu pro zvířata, ošetřovnou, skladem a zázemím pro dobrovolníky. 

V květnu 2022 přišlo stavební povolení. Nikdy bych nevěřila, že to všechno může tak dlouho trvat. 

V červnu 2022 prováděla terénní práce firma pana Bohumila Novohradského a moc si vážíme toho, že si na útulek udělali čas, přestože mají nasmlouvané termíny dlouhé měsíce dopředu. 

Dne 19. července vylila firma Stavební huť Jana Šlégla pasy a za několik dní se bude dále pracovat na zbytku základové desky. Až bude hotová, firma pana Novohradského udělá přípojky a pro letošní rok máme hotovo. 

Realizace byla financována z veřejné sbírky na Hit Hitu - takže díky vám všem - a dotace od Plzeňského kraje ve výši 100.000,- 

Ještě nemáme uhrazené faktury za výkopové práce a základovou desku, pokud něco z vybraných peněz zbyde, nakoupíme cihly. 

Jak to všechno dopadlo vás budu zase informovat. 

Finanční situace kolem stavebnictví je otřesná. Ale před dvěma lety jsme se do toho společně dali, tak věřím že to vybojujeme a dostavíme. I když to nebude hned. 

Moc si vážím vaší přízně a toho, že jste to s námi dokázali. 

Fotografie si můžete prohlédnout v odkazu níže. Budu do něj vkládat další příspěvky:

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.2564224923708749&type=3

Děkuji moc všem Gábi.

Malý je ten, který má malý cíl