Používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním cookies na těchto stránkách. Více informací ZDE. Rozumím

VIKI

pes

kastrovaný

čipovaný

5 - 7 let

kříženec německého špice 

 

Jsme to krásné, co tě obklopuje. Jsme láska, jsme důvěra, jsme jistota, jsme světlo v té tmě, která je s tebou ve dne v noci - ale hlavně jsme rodina. Moc nás miluje, ale je čas city směřovat dál. Dovolte milí přátelé, ráda bych vám představila naprosto úžasného kluka, který vás tak dostane - že bude první, na co myslíte, když ráno vstanete. Bude poslední, na co budete myslet, když půjdete večer spát. A vždy vás při pomyšlení na Vikiho bude lechtat tam dole v břiše, protože tak je cítit láska. 
Překrásný a úžasný Viki je naprosto nenáročný pejsek. Když bude mít možnost s vámi trávit co nejvíce času, bude jen rád. Není ale zbytečně vlezlý nebo otravný. Když chce, natáhne se na dečce a jen tak se vyhřívá nebo si schrupne. S ostatními psy vychází a nedělají mu problém - ale na druhou stránku jejich přítomnost nevyhledává. Rozhodně by se ve smečce psů nezvládl ubránit. Je tak přiměřeně aktivní - žádný blázen, ale ven chodí moc rád. Hodí se i k dětem -asi ne úplně malým (to jen ze strany dětí - VIki nemá žádnou chybu v povaze). Srst je třeba pravidelně česat, stříhat a celkově udržovat. Problém mu to nedělá a drží. Přišel k nám hodně zanedbaný, hodně jsme už srst upravili. Je zvyklý na pobyt doma, v teple. Má hygienické návyky. Jízda v autě mu problém nedělá. 
Poznámka ke zdravotnímu stavu: 
1) Obezita, dlouhodobě neřešená - doporučujeme dietní krmivo
2) Trvalá slepota - diagnoza:  sekundární glaukom - Vikimu kapeme 2x denně do oka - na zmírnění tlaku.
Doporučené kontroly oftalmologem 3x do roka - vyšetření stojí 300 - 500,-  
Domů dostane mimo jiné lékařské zprávy a krevní testy. 
 


V útulku od února 2020.
S adopčním poplatkem: 1500,- (naočkovaný kombinovanou vakcínou, odčerven, odblešen, načipovaný a kastrovaný) 

Pokud máte o Vikiho zájem, neváhejte a napište nám na mail Gabrielka333@seznam.cz něco o sobě a jaký domov pejskovi nabízíte. Budeme se těšit.