Používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním cookies na těchto stránkách. Více informací ZDE. Rozumím

STIFFÍČEK

pes

7 let

kříženec (váha 22 kg) 

 

Pes vrtí ocasem stejně upřímně, jako mu tluče srdce a každý, kdo pozná Stifíčka, pozná víru, upřímnou lásku a radost žít. Příroda na kráse nešetřila, jenže se do všeho připletl osud a trošku se to zkomplikovalo. Z krásného žití v milující rodině nastalo stěhování ke kdejakým pobudům a najednou se dostal až k nám - mezi ty, kteří dali vše do pořádku a naučili ho zase všechny a všechno milovat.

Představujeme vám nádherného, mladé, atletického kluka, který čeká na milující rodinu. Stifíček je takový náš šašek, komediant. Popíšu vám, jak se chová každý den:

Protože je zvyklý žít uvnitř domu, bydlí ve vnitřním kotci. Ráno ho příjdu vyvenčit. Naprosto rozkošný, rozespalý mi jde naproti. Ještě by si dal "dvacet". Jsem zkrátka takový budíček, který prodlužujete. Jde mu dát sladkou pusu, raději ještě jednu a pak se jde teprve vyvenčit. Odpoledne už však srší energií a živelností. Je to skvělý, sportovně založený kluk. Který by rád běhal po zahradě a čas od času šel na procházku. Na večer se jde opět proběhnout a rád si k vám přisedne a tráví s vámi čas při pití kávy. Když se k vám sedne bok po boku, nenápadně vás ožužlává na uších a čeká, zda z toho nebude nějaké delší líbání. 

Jde o aktivního psa, který má omezený pohyb co se týče dlouhých vycházek a lítání. Nemá rád ostatní psy. Těch si tedy na procházkách nevšímá a nijak je neprovokuje, ale na společné zahradě by byl problém. Stejně jako u sousedů přes plot. Nehodí se do rodiny k dětem, je skutečně dost emotivní a nemotorný. Hodí se tedy do rodiny, která už se ztřeštěnou bullí povahou má zkušenosti. Do rodinného domu se zahradou a spaním uvnitř. Má 100procentní hygienické návyky, v době samoty nic neničí. V autě jezdí naprosto vzorně, jen nedosáhne na plyn. Manipulace na veterině je na jedničku s hvězdičkou. Bez jakýkoliv projevů paniky a agresivity. Je to hodný, moc hodný kluk. 

Poznámka ke zdravotnímu stavu:

Stifíček má dlouhodobý, neléčený zánět v žaludku. Proto je třeba užívat léky Helicid (není příliš nákladný) a dietu i/d low fat - namáčenou z vyvýšené stoličky - vše zmíněné s sebou domů dostane. 

Podstoupil operaci zánětu třetího víčka a přibral z kritické podvýživy, až na krásných 22 kg. 


 V útulku je od května 2020. 

S adopčním poplatkem 2.000,- (Naočkovaný komb. vakcínou, odčervený, odblešený Bravecto, čipovaný, kastrovaný, výbava léků, dieta, stolička) 

Pokud máte o Stifíčka zájem, napište nám něco o sobě a jaký domov nabízíte na Gabrielka333@seznam.cz