ŠŤÉŤA

ŠŤÉŤA
pes
10 let
kříženec knírače (váha cca 15 kg)
*jedná se o externí inzerci

Š jako štěstí, Ť jako ťunťa, E jako Energický, Ť jako ťulpas, A jako akčňák.
Pohodlně se posaďte, protože vám nyní představíme extra energického, svéhlavého psíka, který by si rád užil chvíle přímo..třeba s vámi.

Šťéťa je pes líbací ale také hlídací. Vítací i ostražitý. Neustále veselý, inteligentní, já už nevím, co více si přát. Na druhou stránku je to palice tvrdohlavá, dubová, mistr v žebrání a pozor: Jak jde o povely - umí všechno, ale dělá si prdelky a rád si to nechá říct opakovaně - prostě šprýmař.
Rád s vámi vyjde na procházku - lítá, blázní, miluje aport a přetahování se s klackem. Na vodítku tahá. Rád u vás sedí když pijete kávu, rád když něco jíte - to vám vidí až do pusy.
Je veselý, když má pohromadě svou úzkou smečku a prostředí, kde se cítí bezpečně. Jinak je nervózní, uštěkaný a snadno startuje když se cítí ohrožený (třeba příchodem cizího člověka). Je to pes, kterého přimějete ke spolupráci s vypětím všech sil, ale vždycky po dobrém. Jinak nefunguje a jde do nějaké únikové reakce. Aport miluje, ale s klackem si ho musíte chytit a ideálně se s ním o něj prát.
Má hygienické návyky. Byly bychom rádi, kdyby se našla rodina s domem a zahradou, kde by mohl lítat a mít přehled nad okolním děním. V bytě to také zvládne.
Nehodí se do rodiny k dětem. Nemá je rád.

Pokud máte o Šťéťu zájem, napište nám něco o sobě a jaký domov nabízíte na Gabrielka333@seznam.cz

Jedná se o externí inzerci.
S adopčním poplatkem 2.000,- (Naočkovaný kombinovanou vakcínou, odčervený, odblešený, čipovaný)