Používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním cookies na těchto stránkách. Více informací ZDE. Rozumím

SÁRA Z BĚLOJARSKÉ

fenka

7 let (* 4/2014)

kříženec (váha cca 33 kg - dáma je trochu při těle) 

* jedná se o inzerci fenky majitelů v nouzi, nenachází se v útulkuPes vrtí ocasem stejně upřímně, jako mu tluče srdce a každý, kdo pozná Sáru, pozná víru a upřímnou lásku. Je to úžasná, oddaná psí společnice, která má v sobě tolik lásky a náklonnosti, kterou v sobě dokáže udržet jen málokdo. 
Je to hodná, milá, inteligentní holka, co už zná všechny krásy světa, ráda by vám ukázala, co všechno umí. Miluje procházky a toulky přírodou. Je hravá, je s ní legrace. Miluje všechny lidi, velké i malé, tlusté i hubené, dospělé i dětičky. Sára je prostě láska. Láska na první pohled. 

Nemá ráda kočky a fenky. Se psy se snese, i se hraje nebo jen vyjde na společnou procházku. 
Vhodná do domečku s velkou zahrádkou a spaním uvnitř v pelíšku. Nebo i v bytě, kde je zvyklá bydlet teď. V době samoty nic neničí. 

Sáru dobře známe, občas ji hlídáme, když musí panička k doktoru. Je to superúžasná holka. Nastal ale čas, kdy musí jít Sára dál. Proto ji hledáme milující rodinu s otevřenou náručí.  


Pokud máte o Sáru zájem, napište nám něco o sobě a jaký domov nabízíte na Gabrielka333@seznam.cz (pokud 2 - 4 dny neodpovím, nebojte se - napíšu)

S adopčním poplatkem 2.300,- (Pravidelně očkovaná kombinovanou vakcínou, odčervena, Bravecto proti parazitům, vykastrovaná, načipovaná)