Používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním cookies na těchto stránkách. Více informací ZDE. Rozumím

SÁRA - externí

fenka

10 měsíců

kříženec ovčáka

 

Je to mladá, hodná a veselá holčička plná energie. Má ráda hračky, uzle, míčky. Nejradši si hraje společně s pánem. Když ji hračky nestačí, zlobí vás nebo psího společníka, okusuje ho a škádlí. Je hodně kontaktní a je jí dobře, má-li nablízku svého člověka. Není to pes hlídací, ale vítací. Nemá žádné sklony k agresivitě, když někdo kolem vašeho domu bude dělat humbuk, přiběhne ho pěkně vyštěkat a pak jde opět odpočívat na místo. Není nijak náročná, v době samoty odpočívá a je v klidu. Sluní se a vyhřívá - umí rozkošně odpočívat. Hodí se k domku se zahrádkou, spaním v zateplené boudě, kotelně, verandě. Pokud ji pozvete do domečku, vadit jí to jistě nebude. Miluje děti, se kterými může blbnout a dovádět - rozhodně je to rodinný pes. Miluje jízdu v autě - nejraději jezdí k rybníku - jinak se koupe i ve škopku, miskách,... je to malá cirkusačka. Na veterině je vzorná a ukázněná. Umí základní povely poslušnosti jako: sedni, lehni, pac, místo, ke mně, aport. Ostatní psy má ráda. Snese i kočky - honí je, ale neublíží. Nesnese drůběž. 

Sára neměla vůbec lehký start do života. Přinesli ji před pár měsíci lidé, kteří ji údajně vzali od nějaké rodiny, která ji bila a ubližovala jí. Tak i vypadá - má zlomenou chrupavku a trochu bokem oko. Je ale naprosto zdravá a nemá žádné zdravotní komplikace. Pouze vzhledové následky. 

Podmínka adopce je kastrace po prvním hárání.


 
Pokud máte o Sáru zájem, napište nám něco o sobě a o zázemí, které nabízíte na Gabrielka333@seznam.cz.
 
S adopčním poplatkem 1.500,- (Naočkovaná kombinovanou vakcínou, přeočkovaná, odčervená, obojek proti parazitům, načipovaná).