REBEKA (Beky)

fenka
10 měsíců 
kříženec (váha 14 kg) 
* umístěna 8. 6. 2022 MěÚ Stříbro - volně pobíhající pes po obci

Vážení a milí pejskomilové, pohodlně se usaďte, protože za chvíli dojde k zamilování se. Ale zatím naleštěte brýle a pozorně čtěte, tato kráska vám totiž nesmí uniknout. Vzhled: Na jedničku. První dojem: Spíše průměr, někdy zprvu štěká jako vyplašenka. Nátura: Jednička s hvězdičkou. Povaha: Úplně boží hádě. Tedy..mládě. 
Pocity z návštěvy při odchodu: ,,No já se pro tebe snad vrátím, ty malé darebačko."
Beky je mladé dítě, které si doposud asi nic moc neprožilo. Socializace byla první týdny celkem náročné. Naučila se na vodítko. Poznala okolní svět a jeho ruchy. Pracujeme na prvním kontaktu s novými lidmi, kdy se využíváte štěkáním. Ale za 10 vteřin ze sebe hned dělá šaška, snažím se vás nahánět jako ovečky ve stádu. Tulit se. Vyloudit něco k snědku. Strčit vám jazyk do pusy a umazat vás při radostném skákání. Umí být ale velice chytrá a usměrněná. Má hygienické návyky. V autě jezdí velice ráda. Ostatní milé a hravé psy teprve poznávám, ale jde jen o trénink. Mám ráda všechny lidi. 
Ke komu by se hodila? Do rodiny s domkem a zahradou, spaním uvnitř. Do bytu nevhodná: když nevidí ven, štěká při běžném ruchu ulic. Když má ale rozhled na zahradě, je ticho, protože divné zvuky mohou s přehledem vyhodnotit. 
Pro aktivní lidi, kteří zvládnou zabavit mladé, zdravé dorůstající štěně. 
Jen k velkým dětem. 
Podmínkou adopce je kastrace do půl roku od podpisu smlouvy. 

Pokud máte o Beky zájem, napište nám něco o sobě a jaký domov nabízíte na Gabrielka333@seznam.cz a já se vám ozvu, pokud by to pár dní trvalo, tak se nebojte já se ozvu. 
S adopčním poplatkem 2.300,- (Naočkovaná komb vakcinou, načipovaná, 3x odčervená, Bravecto proti parazitům a po celkové preventivní prohlídce)