RALF

pes

1 - 2 roky

kříženec výmarského ohaře, ovčáka (váha 22 kg) 

* umístěn 3. 2. 2023 na žádost MěÚ Bor - volně pobíhající pes


Ahojky, já jsem raubíř Ralf. Než tě okouzlí má ojedinělá barva, tak si o mě prosím něco přečti :-) Jak to vidí holky, které se o mě s láskou starají? Ralf dostal své jméno záměrně, sedí k němu přesně. Je mladý, dovádivý, rozjančený mlaďoch, který někde zřejmě vyrůstal bez výchovy a nějakých pravidel. Bude skákat, drápat, na vodítku tahat. Takže s ním bude celkem práce. Je to moc chytrý pes a s troškou trpělivosti se investovaný čas do výchovy vrátí. Nic moc nezná. Se psy moc komunikovat neumí. V autě se mu moc nelíbí. Všechno se musí postupně naučit. Jinak je moc mazlivý, až mile dotěrný :-) Hodil by se do mladé rodiny, která má se psy zkušenosti. Do rodinného domku se zahradou. Nevhodný do bytu. Uvnitř domu se mu nelíbí, je z toho nervózní a je mu horko. Zateplená bouda na krytém, suchém místě, bez kotce pro něj bude ideální. Venku je mínus deset a on si válí šunky na ledu. Asi byl v minulém životě tučňák.


Spíše jako jedináček. Vhodný do mladé, aktivní rodiny. Mužů se bojí a je opatrný. Podmínka adopce je kastrace do 3 měsíců od podpisu smlouvy. 
Pokud máte o Ralfa zájem, napište mi něco o sobě a jaký domov nabízíte na Gabrielka333@seznam.cz (pokud 3 - 4 dny neodepíšeme, vyčkejte prosím, odpovíme)

S adopčním poplatkem 2.500,- (Naočkovaný komb vakcínou, 3x odčervený, odblešený, načipovaný)