Používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním cookies na těchto stránkách. Více informací ZDE. Rozumím

PAVLOVICKÝ MÍŠA

pes

9 let

kříženec (váha 20 kg - mohutný pes na krátkých nohách)

 

Kdyby z nebe padali andělé, Míša by byl tím, kterého vám sneslo přímo nebe. Vaše srdce by zněžnilo a rodinná náruč by čekala jen a jen na něj. Přidělejte mu malá černá křidýlka a bude z něj dokonalý černý anděl.
Toto dokonalé stvoření je báječné povahy a vyzařuje z něj klid a vyrovnanost. Je aktivní, rád se válí, dělá blbosti, umí odpočívat a nejde o šílence, co vás nenechá vydechnout. Hledáme pro něj rodinu, která je zvyklá rozdávat moře lásky. Je zvyklý na přítomnost lidí, takže budeme moc rádi, když by si ho adoptoval někdo, kdo mu věnuje opravdu maximum času. Povahu má naprosto vyrovnanou: nerozhodí ho větší množství lidí, auta, ruch města, sirény, houkačky, velké stroje, řev dětí, apod. Nemá problém s vyrovnanými psy - jak feny, tak psy. Kočky snese. Je čistotný, nic neničí. V autě jezdí bez problémů, s radostí vyskočí do kufru. Na veterině je také vzorný. Hledáme pro něj rodinu s domem, zahradou a zázemím uvnitř na pelíšku. Těšíme, až budeme jednat s novými zájemci, protože tato adopce za to stojí! 

Míša byl k nám umístěn, protože ho zdědil pán, který se o něj nezvládl postarat. Přišel k nám celkem hubený, se zánětem dutin a oslabený. Nyní je to pes při síle. Rozdává pusinky a "objímačky". 

Doporučujeme kastraci. 
 
Pokud máte o Míšu zájem, napište nám něco o sobě a jaký domov nabízíte na Gabrielka333@seznam.cz
 
V útulku je od února 2021.
S adopčním poplatkem 2.000,- (Naočkovaný kombinovanou vakcínou, čipovaný, odčervený NexGard, odblešený)