Používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním cookies na těchto stránkách. Více informací ZDE. Rozumím

MINIVAN

pes 

*narozen 23. 2. 2021 

kříženec kříženců - váha 1,5 kg - předpoklad malého vzrůstu 

 

Krásňoučkej, pěkňoučkej, trošku buřtík, trošku žížala. Ale pozor: Nejedná se o rozkošné miminko, pro děti nebo pro babičku - to chceme uvést hned na začátku. 

Minivánek je moc hezký, chytrý kluk, který poznává krásy světa až u naší kolegyně v dočasce. První dny svého života prožil jako chudák. Krásně si hraje, vymýšlí lumpárny, jako každé štěndo, už zapomněl skoro na všechny ošklivé zážitky. Hygienické návyky má skoro stoprocentní - venčí se jak venku, tak chodí na savou podložku. Zvyklý na jiná zvířata - jak psy, tak kočky. Rozhodně ne k psímu seniorovi.

A teď přichází to pozor: Je dost temperamentní povahy už takto v miminkovnském věku. Bude potřebovat trochu jasnější hranice, doporučujeme zapojit jeho chytrou hlavu na cvičáku nebo při psích sportech. 

Pouze k aktivním lidem, kteří dokážou udělat program malému špuntovi. Do domu i bytu - chov pouze uvnitř v teple. Určitě ne k úplně malým dětem. On potřebuje hodně pozornosti.


Pokud máte o Minivana zájem, napište nám něco o sobě a jaký domov nabízíte na Gabrielka333@seznam.cz (Na odpověď prosím vyčkejte a nevolejte. Odepsání může trvat i týden - o štěňata bává zájem, všem odepíšu, děkuji)

V útulku od dubna 2021.

S adopčním poplatkem 2.700,- (Naočkovaný kombinovanou vakcínou - nutno v květnu přeočkovat, 3x odčervený, načipovaný, pdblešený, domů s sebou dostane Puppy krmení - bylo náročné vybrat vhodné jako velikostně, tak aby vyhovovalo trávení)