MICHELANGELO

pes
5 let
kříženec špringršpaněl (váha cca14 kg) 

* umístěn majitelem 15. 12. 2021 

Když dosáhneš cíle a světla ti zhasnou. Pak v jediné chvíli, ztratil si píli, nechceš jít dál... Tak stojíš ve frontě na sny...Seznamte se se super hrdinou, který zvítězil nad svým osudem... jeden z našich Želv Ninja - Michelangelem. Se smíškem, který vás nebude chtít pustit, když se rozhodnete jít domů. Rozumí pravému učení milovat. Chcete to naučit?
Představte si, že žijete ve stavební buňce, na výkalech, ve smečce psů. Všude kolem bordel, hnus a smrad. Nemáte klid na nic: na spánek, na krmení, na hru,..na nic. Z takových podmínek k nám přišel Michelangelo - z nezvládnutého chovu z Plzeňska.

Ale, skoro se to na miláčkovi nepodepsalo - je trochu opatrný u prudkých pohybů, jinak je to ale veselá, šťastná kopa. Je u nás už pár týdnů, tak se krásně rozkoukal a vše z něj opadlo. Oprosti bráškovi je trochu zdrženlivý, více vtíravý :-) a klidný.

Není s ním ale práce - okoukává se velice rychle. Je to inteligentní pes. S obrovitánským srdíčkem. Upřímně: takového psa by chtěl každý. 
Hodí se do rodinného domečku se zahradou. Se spaním jak v zateplené boudě, tak uvnitř - v Michelangelově případě tam, kde to jemu bude příjemné. Spíše na ves, než do města. 

Psy si vybírá a není divu. Přestože k nám přišlo pět psů ze stejného prostředí, tak se mezi sebou rvali a dozníval stres z minulého prostředí. Proto doporučujeme buď jako psa jedináčka nebo k vykastrované, vyrovnané fence. 

Vhodný i jako rodinný pes mezi děti. 

Určitě pouze do aktivní rodiny. 
 
Pokud máte o Michelangela zájem, napište nám něco o sobě a jaký domov nabízíte na Gabrielka333@seznam.cz
(když neodpovíme dva, čtyři dny - je to v pořádku, ozveme se) 
 
V útulku je od prosince 2021.
S adopčním poplatkem 2.000,- (Naočkovaný kombinovanou vakcínou, 2x odčerven, Bravecto proti parazitům, načipovaný)