LISA

fena, kastrovaná

1 rok

kříženec německého ovčáka

*odebrána z nevhodných podmínek dne 20. listopadu 2021

Ahoj, mám se představit...hmmm, co o sobě napsat? Jsem taková umazlená žížalička, jemňounká jako prachové peříčko. Nenáročná, nekonfliktní, žádný hyper blázen. Hygienu zvládám s přehledem, nic neničím. Trochu stydlínek, co potřebuje kousek času na otrkání. Teprve teď se učím poznávat svět a jsem prý šikovná. Dobře by mi bylo v domečku se zahrádkou a spaním v teple v klidnějším prostředí, NE velkoměsto. Hlučná domácnost a mrňavé ratolesti by mě taky děsily. Vyrostla jsem se sestrami a mamkou Monou, kterou mám stále vedle sebe i u tet a jsem na ni celkem fixovaná. Kdybychom mohly mít společný domov, bylo by to úžasné. Pokud by to nešlo, nutně potřebuji psího parťáka/parťačku. Kočičky a jiná zvířátka asi neznám, ale myslím, že bych se s nimi dokázala podělit o domov. I já jsem od bývalého páníčka dostala šanci na snový psí život, tak bych ji strašně moc chtěla využít. Zatím tedy pa, tvá Lisa????


Pokud máte o Lisu zájem, napište nám něco o sobě a jaký domov nabízíte na Gabrielka333@seznam.cz (pokud 2 - 4 dny neodpovím, nebojte - ozvu se) 

S adopčním poplatkem 2.500,- (naočkovaná komb vakcínou, přeočkovaná, 3x odčervená, načipovaná, vykastrovaná, Bravecto proti parazitům)