Používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním cookies na těchto stránkách. Více informací ZDE. Rozumím

LESAN

pes

9 let

kříženec kokra (váha cca 20kg) 

V útulku od 2. dubna 2021, umístěn jako pozůstalost rodinou.


Tak si představte, že máme v nabídce "něco, co tu ještě nebylo". Jen se na něj podívejte: krásný, měkkoučký, okouzlující plyšoň - no, uznejte. Ale má to velké ALE. Lesánek je pes, co se na vás bude přímo dívat, vrtět ocasem, aportovat míček, chytat piškoty v letu a vždy ho chytí. Není to s ním ale žádný med. Nemá rád žádný kontakt s člověkem. Kdysi dávno si ho pořídila hodná babička a hodný dědeček, kteří mu ve všem zřejmě ustupovali a doplatili na svoji dobrotu. Lesan byl pán tvorstva a dělal si vše, co chtěl on. 

My to ale nevzdáváme, snažíme se navázat lepší a jiný kontakt, než měl doposud. Věříme, že to po malých krůčkách půjde a trochu nastavíme nějaké hranice. 

Hledáme pro něj nejlépe člověka, který žije sám a rád by k sobě psa, co by mu obcházel zahrádku, nechal ho povalovat se na pelechu a nenutil ho k mazlení. Někoho, kdo má zkušenosti se svéhlavostí a případnou agresivitou. 

Bez dětí a jiných domácích mazlíčků. Vhodný pouze k rodinnému domu se zahradou. Je zvyklý na zateplenou boudu. 


Pokud máte o Lesánka zájem, napište nám něco o sobě a jaký domov nabízíte na Gabrielka333@seznam.cz 

S adopčním poplatkem 2.000,- (Pravidelně očkovaný kombinovanou vakcínou, pravidelně odčervovaný, načipovaný, Bravecto proti parazitům)