Používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním cookies na těchto stránkách. Více informací ZDE. Rozumím

JACK - externí

pes

11 let

bullterier

 

Lásku můžete projevovat několika způsoby: radostným skákáním, vytrvalým vrtěním ocásku, olizováním rukou a nebo teplým přitisknutím na vaši hruď. Takový úžasňák je sympatický Jack.

Jde o hodně mazlivého, společenského kamaráda, který miluje procházky (krátké i ty delší), cachtání v potoce a nepohrdne ani menší říčkou. Má moc rád psí hračky (plyšáky, peška apod.) a hry s jinými psy. Jack je prostě i přes svůj vyšší věk aktivní a veselý pes.

Nehodí se v žádném případě k jinému psovi (v domácím prostředí), kočky mu nevadí. Nehodí se ani k dětem, protože je velmi žárlivý a chce mít páníčka pouze pro sebe. Proto by mu vyhovoval domov s odrostlými dětmi nebo pouze s dospěláky. Bydlení by si představoval s páníčkem v obýváku, venku sice vydrží, ale pouze přes den, spát musí doma v teplíčku, je to prostě takový domácí typ. Když bude doma sám, nic neničí a v klidu čeká na návrat páníčka. 


Jedná se o externí inzerci (nenachází se v útulku) - majitelům se narodilo dítě, které Jack nemá rád. Přesto, že ho milují a pečují o něj s maximální láskou. Strach o dítě je zde na místě. 

S adopčním poplatkem 1.500,- (Naočkovaný kombinovanou vakcínou, odčerven, odblešen, načipován) 

Pokud máte o Jacka zájem, napište nám něco o sobě a co nabízíte na mail Gabrielka333@seznam.cz