Používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním cookies na těchto stránkách. Více informací ZDE. Rozumím

ENDY

pes

čipovaný

kastrovaný

5 let

kříženec (novofunlandský pes a staford) váha 32 kgKdyž dosáhneš cíle a světla ti zhasnou. Pak v jediné chvíli, ztratil si píli, nechceš jít dál... Tak stojíš ve frontě na sny...Seznamte se se smíškem v těle Golema. Se smíškem, který vás nebude chtít pustit, když se rozhodnete jít domů. Se smíškem, co své srdce ale nedá jen tak někomu. Rozumí totiž pravému učení milovat. Chcete to naučit?

Endíka jsme k nám vzali ze zahrady, kde žil opuštěný a na řetězu. Moc mu chyběli lidé, což je na něm vidět - má superschopnost, kterou v sobě mají bullové a jejich kříženci a tou je: Nekontrolovatelné projevy lásky! 

Jde o velmi statného psa, který má sílu a síla musí být i na druhé straně vodítka. Je to malý Železný Zekon. Když s ním člověk pracuje, moc ho to baví a pak šlape jako hodinky. Ze základních povelů umí: Sedni, lehni, na místo, k noze, pac. A je to moc chytrý kluk - rozvoj schopností jen a jen doporučujeme. Je zvyklý na pobyt venku, v zateplené boudě. Jak by to snášel v bytě nevím a netroufnu si odhadnout. Nic tedy neničí, ale chodí očůrávat boudu. Hodí se pro aktivní lidi, kteří zvládnou jeho četnost milostných polibků. Někoho, kdo si s Endym sedne. Bez malých dětí a jiných domácích mazlíčků. Nikdy jsme nezaznamenali (ani bývala rodina), že by byl agresivní na zvířata nebo děti. Ale při jeho postavě si netroufneme zkoušet, je jako parní lokomotiva. 

Až se jednou s Endym budeme loučit a posílat ho do nové rodiny, věřte..že to bude pro nás těžké. Když jsme si jeli pro kluka ze řetězu, nevěděli jsme co si domů vezeme za "vznešenstvo". 


V útulku je od února 2020.

S adopčním poplatkem 2.300,- (Naočkovaný komb. vakcínou, odčervený, odblešený, načipovaný a vykastrovaný) 

Pokud máte o Endíka zájem, budeme se těšit - napište něco o sobě a jaký domov nabízíte na mail Gabrielka333@seznam.cz