Používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním cookies na těchto stránkách. Více informací ZDE. Rozumím

DONUT

pes

10 měsíců

kříženecKdo měl někdy psa, bude na něj vzpomínat asi po celý život. V těch vzpomínkách si člověk vybavuje i sebe: jak se stával lepším, jak ho zušlechťovala péče, kterou poskytoval tvoru, jenž mu byl bezmezně oddán a za svou věrnost nic nevyžadoval.
Veliký božan Doník má o své lidské smečce jasno. Hledá k sobě rodinu s velikou náručí, teplým objetím, laskavou dlaní k pomazlení. Člověka, který dobře vaří, rád si hraje, rád běhá do přírody a navečer odpočívá u televize. Jó a rybník - človíček, který chodí k rybníku - kamarád Zdenda ho totiž naučil kraula a prsa, moooc se mu to líbí. Je to velice aktivní pes, který by potřeboval aktivní páníčky. Jak snese psy nevíme - spíše jako jedináček. Hodí se na zahrádku k domečku, se spaním v dobře zateplené boudě nebo místnosti někde doma. Nevhodný do bytu. Dětem neublíží - pokud pominete skákání - je to Jelimán, nemá žádné projevy agresivity k lidem. Jak už bylo zmíněno - pro mladé, aktivní lidičky s domkem. Je třeba trošku výcviku pro pána Jelimána.

 Podmínka adopce je kastrace do 3 měsíců od podpisu smlouvy.

Máte o Donuta zájem? Napište nám něco o sobě a jaký domov nabízíte na Gabrielka333@seznam.cz

S adopčním poplatkem 2.000,- (Naočkovaný kombinovanou vakcínou, po měsíci přeočkovaný, odčerven, odblešen Bravecto, čipován)