CENT

pes
5 let
kříženec labradora (váha cca 27 kg)
* umístěn do útulku 27. 5. 2022 MěÚ Přimda

Konečně nastalo štěstí, kterému se říká: cesta do útulku, cesta za novým životem. Z celkem nemilých podmínek jsme přijali křížence Centíka. Ten žil celý život v kotci a podle sousedů nedostal ani jméno. Nejvíce ho tížil pocit samoty. Pak majitel umřel a ujali se ho hodní lidé, kteří zajistili místo v útulku, kde začíná nová etapa života. Je čas mu najít nový domov a věříme, že to bude stát za to.
Je to moc hodný, milý pes. Užívá si volného rozběhu po výběhu, dlouhé vycházky a dobré krmení. Krásně se u nás nasvalil a přibral.
Hledáme pro něj rodinu se zahradou, zateplenou boudou bez kotce. Někoho, kdo mu dále bude ukazovat krásy světa. Bude ho brát pravidelně na procházky, ukáže mu vyhlídky, všechny lesy, louky, háje. Parťák na výlety je to úžasný. Trochu tahač na vodítku.
Doporučujeme ho do rodiny k velkým dětem, které ví jak se chovat k většímu psovi. Bez ostatních domácích mazlíčků, drůbeže.
Věřím, že jednoho dne se najde milující rodina, která mu dá to, co dlouhá léta neměl.

Pokud máte o Centa zájem, napište něco o sobě a jaký domov nabízíte na l.dombrovska@gmail.com (pokud 2 - 4 dny neodpovím, nebojte se - ozvu se)

S adopčním poplatkem 2.300,- (Naočkovaný kombinovanou vakcínou, 3x odčerven, Bravecto proti parazitům, načipovaný)