Používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním cookies na těchto stránkách. Více informací ZDE. Rozumím

CEBIVSKÁ SÁRA

fenka

10 let

kříženec ovčáka

 

Pokud máte pocit, že jsou psí senioři přehlíženi, tak vám vaši teorii musím vyvrátit. Sára má totiž tolik kouzla, že se v útulku na ni stojí fronty a nebo si vycházku s ní lidé předem rezervují. Čas, který s ní člověk tráví totiž stojí za to. Naše kouzelné děvče přímo srší láskou a něhou.

Dovolte tedy, abych vám představila naší milovanou, všemi opečovávanou Cebivskou Sáru. 

Když k nám přišla, mysleli jsme že to nepřežije. Sotva šla, kosti chrastily, neudržela v sobě potravu, hrozně páchla a ze zad ji tekl hnis. Dlouho trvalo, než ji naše Leni vychytala stravu, která ji bude dělat dobře. Po dlouhých šesti týdnech začala krásně přibírat, hromadila se v ní síla a dnes je to sebejistá dáma, za kterou se každý rád vrací. Těžko to popsat, ale kdo pozná Sáru, už nechce nikoho jiného. V zájmu veřejnosti dokonce předčila i štěňata. Sáru prostě musíte zažít, abyste pochopili. 

Miluje procházky a toulky přírodou, má dost sil, už i skvělou fyzičku. Byla by spokojená v zateplené boudě, bez zavírání do kotce, to nese těžce. Miluje lidi a děti všech věkových kategorií. Vyloženě děti zbožňuje. 

Ostatní psy a jiná zvířata ráda nemá. Takže jako pes jedináček a hodně rozmazlován. 

Miluje hračky a někdy se zapomene a opravdu si hraje jako štěňátko. Je naprosto kouzelná. 

Poznámka ke zdravotnímu stavu:

Neslyší, což je přece jedno, je vás stále za zády. 

Krmena ledvinovou dietou. 

Zhruba za měsíc (v březnu) je třeba odstranit bouli na zádech, vykastrovat a udělat krevní rozbor kvůli ledvinovým hodnotám, na čemž se bude útulek finančně podílet. 


Pokud máte o Cebivskou Sáru zájem, napište nám něco o sobě a jaký domov nabízíte na Gabrielka333@seznam.cz

V útulku od prosince 2020.

S adopčním poplatkem 1.800,- (Naočkovaná, odčervená, načipovaná, Bravecto proti parazitům)