Používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním cookies na těchto stránkách. Více informací ZDE. Rozumím

BOU

fenka

6 let

neměcký ovčák nebo jeho kříženec

 

Máš míček? Tak to je príma, protože naše vlkošedá dáma je miluje. Dokáže si s nimi sama vyhrát po celo dobu čekání, než třeba přijdete z práce. Vlídnost, vnímavost a mazlivost jsou další vlastnosti, kterými se vyrovnaná Bou může pyšnit. Umí pár povelů základní poslušnosti, ale na soutěže to zrovna není :). Ráda chodí na vycházky, kde se chová ukázněně a je dobře ovladatelná, ale nějaké maratony by byly na ni moc. Spokojená bude u domečku se zahrádkou a zateplenou boudou. Své doma si skvěle postřeží, jako typická ovčanda. Vhodná jako psí jedináček. Kočičky nevíme, ale raději ne. Větší děti má moc ráda. O ty malé, co pejsky ještě tahají za ocas a hází po nich hračky, určitě nestojí.

Když k nám Bou přišla, byla hodně podvyživená, stejně jako její parťák Tibet. Minulost na ní nezanechala následky. Budeme rádi, když tentokrát bude nový domov ten poslední a ten nejlepší. Je to skutečná úžasňačka, lidé si ji týden předem rezervují na venčení - až tak jsou chvilky s ní dokonalé. 


Pokud máte o Bou zájem, napište nám něco o sobě a jaký domov nabízíte na Gabrielka333@seznam.cz (pokud se 2 - 4 dny neozveme, nebojte - napíšeme) 

V útulku od března 2021.

S adopčním poplatkem 2.300,- (Naočkovaná komb vakcínou, 2x odčervena, načipovaná, odblešena Bravecto, vykastrovaná)