Používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním cookies na těchto stránkách. Více informací ZDE. Rozumím

Bingo

pes

čipovaný

11 měsíců

kříženec chodského psa

 

Rozhrňte dav, ať vidíte tu nadpozemskou krásu. Padnete na kolena, protože vás tento hošík oslní do slepoty. Dovolte, abych vám představila prince mezi psy... Neodolatelně krásného Binga.

Příroda mu nadělila jen to nejlepší. O jeho vzhledu ani není třeba řeč, protože jde o neuvěřitelně atraktivního, pohledného psa, za kterým se u nás každý otočí. Inteligentní je až nad míru. Jenže s ním moc zřejmě nepracovali a občas zlobí a neposlouchá. Je nejvyšší čas nastavit nějaké pevné hranice a na výchově trochu zapracovat. Je moc hodný, ale když si něco usmyslí, i když to dělat nemá, nechápe, že je to špatně.

Má velice silné "hlídací" pudy - tzn. že na kolemjdoucí štěká jako divý. Když je v autě, někdo jde okolo, může být oceněn za bezpečnostní alarm. Když je za plotem, dost ostře vyjíždí na kolemjdoucí psy.

Pokud k němu ale vlezete, je to moc hodný pes, který nekouše. Což třeba nevítaní hosté neví.

Jinak má rád všechny lidi - velké i menší. Má 100 procentní hygienické návyky. Zvyklý od malička v bytě, boudu nezná. Narovinu píšu, že ho nedám do žádného kotce, na řetěz ani do kotelny, kůlny apod... je zvyklý spát doma na pelechu, v ložnici. Né někde na verandě u bot - doma - ne jen tak napůl. Když půjdete do práce, necháte ho na zahrádce s pelechem někde pod přístřeškem, bude to ideál. Aby byl trvale venku, na to zvyklý bohužel není. Proto ho i teď máme ve vnitřním, vytápěném kotci. První červnové dny, když tak moc pršelo ho vyhodili sousedé z bytu na ulici, kde úplně promokl a odnesl to jeho močový měchýř. Má už druhé antibiotika a pomalu je dozobává. Tak už se poohlížíme po nové rodině. Podmínkou adopce bude ale kastrace do měsíce od podpisu smlouvy - to hlavně ze zdravotních důvodů. Jeho majitel šel do výkonu trestu a o psa se neměl kdo postarat.


V útulku od června 2020.

S adopčním poplatkem 2.000,- (Naočkovaný komb. vakcínou, nutno po měsíci přeočkovat, odčervený, Bravecto, načipovaný)

Pokud máte o Binga zájem, napište nám něco o sobě a zázemí, které nabízíte na mail Gabrielka333@seznam.cz