ASTIČKA

fenka

6 let

kříženec 11,5 kg

* umístěna do útulku dne 25. 11. 2022 rodinou majitelky, která je dlouhodobě v nemocnici 

 

Jaký máte pocit, když narazíte na filmovou hvězdu? No? Jen řekněte. Podle mě je to wow efekt a pokud vám oplatí příjemný oční pohled, jdete Stár pozdravit, vyfotit. Astička je přesně jako ta psí herečka z filmu Kačenka a strašidla. Jen je malá. 

Astinka měla vždy super, bomba život u jedné hodné babči, která dobře vařila, drbala ji všude možně, dávala ji spoustu lásky, ale proud času prostě nezastavíte a najedou se Asti ocitla v útulku. Přišla nemocná, protože babča už posledních pár let nevládla, jak by chtěla a to se trochu podepsalo i na psech. My dali do pořádku srst, veterinu a je na čase zabalit batůžek a přistavit kočár. 

Asti je úžasná, velice aktivní fenka, má neustále dobrou a ztřeštěnou náladu. Hodila by se pro úplně všechny lidi, kteří dávají pejskovi maximum pozornosti, protože je to taková malá vtěrka. Je ale dost aktivní a nejsem si úplně jistá, zda by ji vyhovoval režim seniora. 

Hodí se do domu se zahradou a spaním doma v teple. Do bytovky ne, štěká. 

Miluje jízdu v autě, pokud by tedy měla pohodlný vůz, bude ráda. Zda sedan nebo combi - to je jí jedno :-) 

Pouze jako jedináček. Sice je zvyklá na společnost fenky Lasie, ale žádného jiného psa nesnese - zkoušeli jsme. 


Pokud máte o Astinku zájem, napište nám něco o sobě a jaký domov nabízíte na Gabrielka333@seznam.cz (pokud se 2 - 4 dny neozvu, vydržte prosím).

S adopčním poplatkem 2.800,- (Naočkovaná kombinovanou vakcínou, odčervená, odblešená, načipovaná, vykastrovaná, po odběru krve)