Používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním cookies na těchto stránkách. Více informací ZDE. Rozumím

SHELLY

fenka

4 roky

kříženec ovčáka

* umístěna OÚ Zadní Chodov dne 25. 8. 2021

 

Mezi psem a pánem existuje zvláštní spojení, které vychází z bezpodmínečné lásky a když všichni přátelé odejdou, ona zůstane. Když bohatí berou nohy na ramena a vaše pověst je v troskách, ona vytrvá ve své lásce jako slunce při svém putování po nebi.
Její překrásné oči vám ukážou, jak obrovské má srdce a duši - duši, která chce být milována. Jde o hodného, trpělivého, pohodového pejska, co vás zahrne láskou. Inteligenci ovčáka v sobě nezapře. Umí si krásně sednout, podává pacičku, tiskne se vám na hruď, krásně stojí na vyčesávání. 

Moc ráda si hraje a lítá po zahradě. Na vycházce je krásně ovladatelná, netahá, je vzorná. 

Ostatní psy v lásce moc nemá, proto ji doporučujeme jako psa jedináčka. Nedoporučujeme ani k drůbeži nebo kočkám. 

Miluje všechny lidi. Byla by vhodná i do rodiny k větším dětem. K domku se zahradou a spaním doma v teple. Je tak klidná a hodná a v době samoty nic neničí. Má hygienické návyky. 
 
Pokud máte o Shelly zájem, napište něco o sobě a jaký domov nabízíte na Gabrielka333@seznam.cz (pokud 2 - 4 dny neodpovím, nebojte se - ozvu se) 
 
S adopčním poplatkem 2.300,- (Naočkován kombinovanou vakcínou, po měsíci přeočkovaná, odčervená, Bravecto proti parazitům, načipovaná a vykastrovaná)