FILÍPEK

pes, čipovaný

senior - nad 13 let

kříženec (váha cca 14kg) 

 

Pes v lidech probouzí něhu a už sama jeho přítomnost dává vyniknout těm lepším lidským vlastnostem a lidé si o vás mohou myslet ledacos, ale pro svého psa jste vždy středem vesmíru. Jakmile vás uchvátí pohled do Filípkovo očí, je jasno..protože když se rozdávala roztomilost, Filípek si šel přidat. Ví, že se u něj lidé zastavují a hádají se, kdo s ním půjde ven - protože Filípek, to je výhra! 
Jde o milého pejska, který se rád vtírá a rád s lidmi tráví čas. Moc rád si k vám přisedne a sleduje, co děláte. Opře se o vás a spokojeně oddychuje, že má někoho doslova po boku. Rád také chodí na procházky, kde se celkem šourá a kochá :-) 
Ve své bývalé rodině se měl moc dobře, je to takový vymazlený, rozmazlený pes, co se o něj starala babička, a proto také trpí celkem silnou obezitou. Naprosto miluje vše živé a je rád ve společnosti jiného pejska. Má hygienické návyky a přejeme si, aby byl chován uvnitř domu. Hodí se k lidem všech věkových kategorií, ale spíše ke staršímu člověku. Když by k vám na víkend přijela vnoučata a škrabkala ho na zádech nebo vzala do parku, to bude úplně v sedmém nebi. 


Preventivní prohlídka krve byla v naprostém pořádku, stejně tak jako jeho srdíčko. Byl mu odtsraněni útvar na zadku a měl vykloubenou nohu. Už je plně zahojen. 

Pokud máte o Filípka zájem, neváhejte a napište nám něco o sobě a jaký domov nabízíte na Gabrielka333@seznam.cz
 
V útulku je od října 2020.
S adopčním poplatkem 1.000,- (Naočkovaný kombinovanou vakcínou, odčerven , čipovaný, Bravecto proti klíšťatům a blechám)