Používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním cookies na těchto stránkách. Více informací ZDE. Rozumím

BANÁN

pes

kříženec bulla

váha 16 kg 

* umístěn 28. 8. 2021 MěÚ Bor a státní policií

 

Kdybych měla vynést nad nebesa jednoho psa v našem útulku, byl by to Banán. Upřímně si myslím, že do teď jeho život nebyl hitparáda. U nás si to náramně užívá. Je to veselý, hravý kluk, který nezkazí žádnou legraci. Je chytrý, vnímavý, učenlivý. Znám ho nejen jako kluka z útulku, ale jako bezva parťáka na ven. Na výletech je tulivý, milý, mazlivý. Ale také ostražitý a střeží mě jako poklad. Běháme spolu a jeho sportovní duch je větší, než on sám. Tak nadaného kluka jsme v útulku ještě neměli a moc ho běh baví, takže pokud hledáte i psa na canicross, Banán je prostě nejlepší. 

Má hygienické návyky. Nic neničí. 

Ke komu by se hodil? Rozhodně k mladým, sportovně založeným lidem, kteří umí zaměstnat chytrou hlavu a aktivní tělo. Nejeví žádné známky agresivity, ale přesto jen k velkým dětem. Je celkem otravný na aport a mohl by dítě poskákat, podrápat - zde totiž emoce trochu neumí ovládat - je prostě vášnivý. 

Kde by byl spokojený? Lepší rodinný dům se zahradou a spaní uvnitř domu, než byt. Bojím se, aby v bytě neštěkal. U nás přehnaně uštěkaný není, ale pro jistotu. 

Miluje jízdu v autě. Miluje koupání. Miluje míčky. Miluje lidi. 

S ostatními psy učí komunikovat. Např. při společných vycházkách na psí kluky nevyjíždí, hledí si svého, ale kdyby byla příležitost, asi by se poměřoval. S fenkama se snese. 


Pokud máte o Banána zájem, neváhejte a hned pište na mail Gabrielka333@seznam.cz (pokud 2 - 4 dny neodpovím, nebojte se. Ozvu se) 

S adopčním poplatkem 1.300,- (Naočkovaný komb. vakcínou, odčerven, Bravecto, načipovaný)